KLUB PIRATA I KLUB WIEWIÓRKA

Klubowe odwiedziny u przedszkolaków
Ahoj szkolna załogo!!!                                                                                    Przez ostatnie tygodnie Klub Wiewiórka pod dowództwem pani Asi oraz Klub Pirata pod szablą kapitan Marty odbywały tajną misję w naszych przedszkolach.
Zadanie: prezentacja świetlicowych Klubów w grupach Starszaków, integracja oraz dobra zabawa. Miejsce: Miejskie Przedszkole nr 30 z Oddziałami Integracyjnymi im. „Lokomotywa” grupa Sówki oraz Miejskie Przedszkole nr 9 im. „Wesołe Nutki” grupa Nutki.
A co tam się działo? Posłuchajcie:
Pewnego słonecznego dnia, mieszkańców pobliskiego osiedla zaskoczył niecodzienny widok. Czy to ptak? Czy samolot – myśleli. Nie, to kapitan Marta wraz z pirackimi krasnalami – Szybciorem  Dzwoneczkiem oraz Brodatym Dżordżem zmierzają z zadaniem do MP nr 30 i MP nr 9, wprost do grup Starszaków. Przedszkolaki otrzymały nie lada zadanie – przystroić nasze krasnale w wiosenne ubranka. Za piękne wykonanie zadania Klub Pirata obiecał przygotować nagrodę – wykonane przez piratów rekinie plakaty.
Na tajny znak niezawodnych nauczycielek przedszkola, przyszedł czas na „klubowe odwiedziny”. Klub Wiewiórka i Pirat ruszyły do akcji. Przedszkolaki obejrzały prezentacje o naszych Klubach, poznały Wiewiórkę i Małpkę Zenka, na chwilę zamieniły się w małpki, uczestniczyły w zabawach i zadaniach. Agenci Szybcior Dzwoneczek i Brodaty Dżordż zostali pięknie przystrojeni na wiosnę – brawo Sówki, brawo Nutki!
Dziękujemy naszym przedszkolom za miłe przyjęcie i współpracę. A Was szkolna załogo zapraszamy do galerii.
                                              Nauczycielki świetlicy