Nabór do klasy pierwszej

Nabór 2023

Szanowni Rodzice przyszłych uczniów !

Chcielibyśmy poinformować Was, że zebranie informacyjne z podziałem na poszczególne klasy,  odbędzie się 28 sierpnia o godz. 17.00.   Będzie to doskonała okazja, aby spotkać nauczycieli, poznać innych rodziców i dowiedzieć się więcej o naszej szkole.

Podczas spotkania omówimy najważniejsze aspekty dotyczące życia szkolnego, jak procedury, program nauczania, ważne daty, komunikację z nauczycielami i wiele innych. Będziecie mieli również możliwość zadać pytania i wyrazić swoje oczekiwania oraz obawy.

Szczegółowe informacje dotyczące terminu, miejsca i godziny spotkania zostaną przekazane  drogą mailową oraz zamieszczone na naszej stronie internetowej. Prosimy o regularne sprawdzanie swojej skrzynki pocztowej oraz odwiedzanie strony szkoły, aby być na bieżąco.

Ponadto, chcielibyśmy Was zapewnić, że nasz zespół nauczycieli           i personelu szkolnego jest gotowy, by stworzyć bezpieczne, inspirujące i wspierające środowisko dla Waszych dzieci. Będziemy się starali w pełni wykorzystać ich potencjał i pomóc im                             w osiągnięciu sukcesu zarówno w nauce, jak i w rozwoju społecznym.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości przed spotkaniem informacyjnym, nie wahajcie się skontaktować z nami.

Strona Naboru Zielona Góra
https://nabor.pcss.pl/zielonagora

————————————————————————————-

CO MAJĄ DO POWIEDZENIA MŁODSZYM KOLEŻANKOM I KOLEGOM UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY ?
KONIECZNIE  TO ZOBACZCIE!!!!

FILM

WYPRAWKA PIERWSZAKA