Nabór do klasy pierwszej

12 maja o godz. 13.00 na drzwiach budynku szkoły zostaną wywieszone listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. 

Rodzice Kandydatów spoza obwodu, zakwalifikowanych do naszej szkoły, muszą złożyć oświadczenie „potwierdzenie woli przyjęcia”. Wzór dokumentu do wydrukowania i wypełnienia znajduje się na stronie Urzędu Miasta.  Ci z państwa, którzy mają hasło dostępu     do systemu naboru, mogą to zrobić w formie elektronicznej. Instrukcję znajdą Państwo TUTAJ.

Oświadczenia ( wzór do pobrania ) należy składać od 12.06. do 16.06.2020. Oświadczenia można będzie wypełnić i złożyć do skrzynki podawczej w budynku szkoły w godzinach 8:00-16:00.       

W dniu 17.06.2020 o godz. 13.00 zostanie wywieszona lista Kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do naszej szkoły.

 

 

Ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy,                  że rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych zostaje przesunięta i rozpocznie
się 18 maja 2020 r.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie Urzędu Miasta.

Trwają  prace nad przygotowaniem takiego rozwiązania teleinformatycznego, aby  tegoroczny nabór został przeprowadzony wyłącznie w formie elektronicznej.

Poznańskie Centrum Superkomputerowo – Sieciowe przygotowuje bezpieczne rozwiązanie, które umożliwi rodzicom złożenie wniosku wraz z załącznikami „bez wychodzenia z domu”.

Datę od kiedy należy składać zgłoszenia   (dzieci z obwodu) i wnioski (dzieci spoza obwodu) poprzez stronę Naboru  podamy Państwu niezwłocznie po otrzymaniu szczegółowych informacji.

Obowiązkiem każdego Rodzica dziecka z rocznika 2013 zamieszkującego  w obwodzie SP 17  jest zgłoszenie dziecka                do szkoły.  Można to zrobić poprzez stronę Naboru .                      Należy zwrócić uwagę na odpowiednie zaznaczenie opcji „rejonu”.  

Druk w wersji elektronicznej zgłoszenia będzie można  pobrać, wypełnić  w momencie kiedy ruszy nabór, szczegółowe informacje podamy Państwu zaraz po otrzymaniu ich z Urzędu Miasta.

Wszyscy Rodzice dzieci spoza obwodu zainteresowani zapisem       do naszej szkoły  zobowiązani są do  wypełnienia wniosku wraz z załącznikami.  Można to zrobić przez stronę Naboru, wybierając naszą  szkołę jako szkołę pierwszej preferencji.

Szczegółowy harmonogram naboru znajdziecie Państwo tutaj.

Z kryteriami naboru do szkół podstawowych w mieście Zielona Góra można zapoznać się tutaj.

nabór – obowiązek informacyjny – szkoła podstawowa RODO