Nabór do klasy pierwszej

W związku z kwarantanną nabór do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się od 15 kwietnia do 30 kwietnia 2020 r. 

http://www.zielona-gora.pl/PL/drukuj/971/7636/Nabor_do_szkol_i_przedszkoli_-_termin/wersja/

 

O szczegółach poinformujemy Państwa po otrzymaniu informacji z Urzędu Miasta.

Datę od kiedy należy składać zgłoszenia   (dzieci z obwodu) i wnioski (dzieci spoza obwodu) poprzez stronę Naboru  lub wypełniając formularz odręcznie, podamy Państwu niezwłocznie po otrzymaniu szczegółowych informacji.

Obowiązkiem każdego Rodzica dziecka z rocznika 2013 zamieszkującego  w obwodzie SP 17  jest zgłoszenie dziecka                do szkoły.  Można to zrobić poprzez stronę Naboru .                      Należy zwrócić uwagę na odpowiednie zaznaczenie opcji „rejonu”. Dostęp do wypełniania zgłoszeń na stronie uzyskają Państwo                z dniem uruchomienia naboru przez Urząd Miasta.  Po wypełnieniu    i wydrukowaniu zgłoszenia należy je złożyć w sekretariacie szkoły. 

Druk w wersji papierowej zgłoszenia będzie można  pobrać, wypełnić  i złożyć w sekretariacie szkoły, w momencie kiedy ruszy nabór.

Wszyscy Rodzice dzieci spoza obwodu zainteresowani zapisem       do naszej szkoły  zobowiązani są do pobrania, wypełnienia i złożenia wniosku wraz z załącznikami  w sekretariacie szkoły.   Można to zrobić przez stronę Naboru, wybierając naszą  szkołę jako szkołę pierwszej preferencji.

Dzieci spoza obwodu uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym zgodnie harmonogramem dostępnym tutaj.

Z kryteriami naboru do szkół podstawowych w mieście Zielona Góra można zapoznać się tutaj.

nabór – obowiązek informacyjny – szkoła podstawowa RODO