laureaci kampanii ZACHOWAJ trzeźwy umysł

W ramach co rocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł uczniowie naszej szkoły biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Literackim dla Dzieci i Młodzieży.  Ostania edycja odbyła się pod hasłem: „Nie czas na nudę!”. Prace w technice kolażu wykonywaliśmy jeszcze pod koniec zeszłego roku szkolnego. Efektami nie zdążyliśmy się pochwalić, a powody są. Laureatki konkursu reprezentujące naszą szkołę, czyli  Kaja Pliszka, Rozalia Grzegolec oraz Klaudia Strzała stworzyły fantastyczne prace i zdobyły dyplomy z nagrodami!  
Gratulujemy i zachęcamy innych do aktywnego udziału       w tegorocznym, nadchodzącym konkursie. 
Akcja Zachowaj Trzeźwy Umysł jest edukacyjną kampanią podejmującej problem profilaktyki uzależnień. Jej celem jest promowanie dobrych praktyk aktywności, zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży aktywności społecznych,  alternatywy wobec zachowań ryzykownych takich jak: picie alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy.
Scroll to Top