DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Drzwi naszej szkoły otworzyły się 7 marca przed przyszłymi uczniami i ich rodzicami. Kandydaci mogli wejść niemal w każdy zakamarek placówki i zobaczyć jak będzie wyglądała ich przyszła szkoła. Nie zabrakło atrakcji takich jak: malowanie twarzy, zumba, eksperymenty fizyczne, wyzwania matematyczne i polonistyczne, warsztaty muzyczne, lepienie z ciastoliny czy zajęcia sensoryczne. Przyszli uczniowie mogli zobaczyć kowbojki, zjeść popcorn, zwiedzić amerykańskie stany oraz zobaczyć, jak bajka Czerwony Kapturek brzmi w języku niemieckim. Nie zabrakło poznania najnowszych technologii jakie posiada nasza szkoła. Rodzice mogli spotkać się z gronem pedagogicznym oraz radą rodziców. 
Zapraszamy do naszej szkoły, bo 17- nastka to najlepszy wybór dla Twojego dziecka! 
Po wszystkie informacje zapraszamy do zakładki nabór do klasy pierwszej: https://sp17.pl/?page_id=393
Scroll to Top