MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI

Dwa dni trwały  przesłuchania w Hydro(za)gadce w Zielonej Górze  w Dziecięcym i Młodzieżowym Konkursie Recytatorskim. W czasie eliminacji miejskich  w Jury zasiadały: Marta Pohrebny, Małgorzata Bober oraz sekretarz, Małgorzata Paszkier – Wojcieszonek. Naszą szkołę reprezentowały w Młodzieżowym Konkursie – Hanna D. z kl.6b i Małgorzata S. z kl. 6b, w Dziecięcym- Dominika M. z kl.3b, Oliwia K. z kl.3b oraz Wojciech G. z kl.2a. Tegoroczne recytacje stały na bardzo wysokim poziomie. W tym roku na scenie zaprezentowało się ok.150 recytatorów.                                                                                              Jesteśmy bardzo dumni z Małgosi Sz., która zaprezentowała fragment prozy  „Wyznanie o Zygmusiu” i otrzymała wyróżnienie w konkursie. Gratulujemy wszystkim reprezentującym Naszą Szkołę!

https://zok.com.pl/dzieciecy-i-mlodziezowy-konkurs-recytatorski-2023-final-miejski-laureaci/

 

Scroll to Top