DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Języki obce nie są nam obce!
11 października 2023 uczniowie klas I – VIII wzięli udział       w obchodach Dnia Języków Obcych. Wcześniej, każda z klas wylosowała kraj, który następnie należało zaprezentować   w kreatywnym projekcie / plakacie realizowanym na lekcjach języka obcego. Kolejnym etapem był quiz dotyczący wiedzy, w którym wzięli udział wszyscy nasi uczniowie.
I tak poznaliśmy bliżej kraje takie jak: Indie, Polska, Hiszpania, Szkocja, Japonia, Grecja, USA, Niemcy, Francja, Anglia, Meksyk, Ukraina
Dodatkowo na długich przerwach rozbrzmiewała muzyka charakterystyczna dla powyższych krajów, nie ta tradycyjna, ale współczesna w gatunku pop. W trakcie przerw uczniowie mieli okazję zaprezentować Pokaz Mody odzwierciedlający po części kulturę wymienionych państw. Niespodzianką okazała się również część taneczna, w której instruktorką była pani Kamila Forysiak. 
Prezentowane poniżej projekty można było oglądać w holu szkoły, a następnie w salach 13 i 33 oraz na III piętrze                 i półpiętrze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się             z pracami naszych uczniów.
Zespół Nauczycieli Języków Obcych
Scroll to Top