DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

17 listopada był dniem pełnym radości i nauki! Nasza szkoła świętowała Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, poświęcony jednej z najważniejszych umiejętności matematycznych.

Nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę                i umiejętności podczas egzaminów z tabliczki mnożenia. Ci, którzy odnieśli sukces, zostali uhonorowani certyfikatami, a ich osiągnięcia zostały docenione poprzez otrzymane oceny celujące z matematyki.

Lekcje tego dnia były wyjątkowe – czekała na nas prezentacja, która przeniosła nas w świat historii tabliczki mnożenia. W trakcie prezentacji mieliśmy okazję obejrzeć krótki film instruktażowy, pokazujący, jak szybko                       i skutecznie nauczyć się tabliczki mnożenia.

Dodatkowo, by rozbudzić naszą pasję do matematyki, przeprowadziliśmy test, który sprawdził naszą wiedzę na temat historii tabliczki mnożenia. Zagadki matematyczne towarzyszyły nam przez cały dzień, stymulując nasze umysły i rozwijając umiejętności logicznego myślenia.

Była to nie tylko okazja do nauki, ale także do zabawy          w angażujący sposób. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i entuzjazm w tym szczególnym dniu!
Scroll to Top