Zajecia pozalekcyjne

II SEMESTR rok szkolny 2019/2020

Działania w ramach zajęć pozalekcyjnych

 

Koła zainteresowań

 

Adresaci

Rodzaj zajęć

Termin

Prowadzący

sala

Klasa 1

koło

matematyczno- komputerowe

środa, 15.15-16.00

mgr Halina Konieczna

18

czytanie książek

czwartek, 8.55-9.40

mgr Jadwiga Moroz

biblioteka

koło plastyczne:

1a

1b,1c

 

środa, 13.30-14.30

poniedziałek, 9.00-10.00

 

mgr Monika Zarzycka

mgr Monika Zarzycka

 

świetlica

 

 

Klasa 2

koło polonistyczne

wtorek, 14.30-15.15

mgr Anna Imiołczyk

świetlica

 

zajęcia czytelnicze:

2a,2c

2b

 

 

 

 

czwartek, 12.45-13.30

środa, 11.45-12.30

 

 

 

mgr Jadwiga Moroz

mgr Jadwiga Moroz

 

 

 

biblioteka

biblioteka

 

koło teatralne

 

wtorek, 11.45-13.30

mgr Katarzyna Walków

świetlica

koło plastyczne

2b, 2c

 

środa, 13.30-14.30

 

mgr Monika Zarzycka

 

świetlica

 

Klasa 3

 

 

 

 

 

 

 

 

zajęcia czytelnicze:

3a

3b

3c

 

 

 

piątek, 12.45-13.30

wtorek,10.45-11.30

środa,10.45-11.30

 

 

mgr Jadwiga Moroz

mgr Jadwiga Moroz

mgr Jadwiga Moroz

 

 

biblioteka

biblioteka

biblioteka

 

koło plastyczne:

3a

3b,3c

 

 

środa, 13.30-14,30

piątek, 9.30-11.00

 

mgr Monika Zarzycka

mgr Monika Zarzycka

 

 

świetlica

świetlica

 

 

 

Klasa 4

zajęcia sportowe SKS:

tenis stołowy

gry zespołowe

 

 

 

poniedziałek, 12.30-13.30

poniedziałek, 13.35-14.35

środa, 13.30-14.30

 

 

mgr Violetta Zawartko

mgr Violetta Zawartko

mgr Violetta Zawartko

 

 

sala gimnastyczna

Klasa 5

zajęcia sportowe SKS:

tenis stołowy

gry zespołowe

 

 

 

poniedziałek, 12.30-13.30

poniedziałek, 13.35-14.35

środa, 13.30-14.30

 

 

mgr Violetta Zawartko

mgr Violetta Zawartko

mgr Violetta Zawartko

 

 

sala

gimnastyczna

redakcja gazetki „Mikser”

wtorek, 8.55-9.40

mgr Jadwiga Moroz

mgr Marzena Świtek

biblioteka

 

 

Klasa 6

zajęcia sportowe SKS:

tenis stołowy

gry zespołowe

 

 

 

poniedziałek, 12.30-13.30

poniedziałek, 13.35-14.35

środa, 13.30-14.30

poniedziałek, 15.20-16.20

czwartek,14.30-15.30

 

 

mgr Violetta Zawartko

mgr Violetta Zawartko

mgr Violetta Zawartko

mgr Mieczysława Idzikowska

mgr Mieczysława Idzikowska

 

 

 

sala gimnastyczna

nauka gry na gitarze

 

poniedziałek, 8.00-8.45

mgr Agnieszka Ładysz

28

Klasa 7

 

nauka gry na gitarze

 

środa,15.20- 16.20

mgr Agnieszka Ładysz

28

zajęcia sportowe SKS- gry zespołowe

 

poniedziałek, 15.20-16.20

czwartek, 15.20-16.20

mgr Mieczysława Idzikowska

 

sala gimnast.

koło matematyczne

 

środa, 7.10 -7.55

mgr Agnieszka Spiak

27

koło polonistyczne

piątek, 7.10-7.55

mgr Beata Miładowska

25

redakcja gazetki „Mikser”

wtorek, 8.00- 8.45

mgr Jadwiga Moroz

 

biblioteka

Klasa 8

koło matematyczne

środa, 7.10 -7.55

mgr Agnieszka Spiak

27

nauka gry na gitarze

środa,15.20- 16.20

mgr Agnieszka Ładysz

28

 

zajęcia rozwijające
z języka  niemieckiego

 

poniedziałek, 13.40-14.25

( co drugi tydzień)

 

mgr Aneta Zielińska

 

38

 

 

zajęcia sportowe SKS- gry zespołowe

 

 

czwartek, 14.30-15.30

 

mgr Mieczysława Idzikowska

 

sala

gimnastyczna

Klasy

4-8

zajęcia plastyczne

 

poniedziałek, 15.30-16.30

mgr Michalina Zając

36

zajęcia plastyczne

 

poniedziałek, 13.30-15.00

mgr Monika Zarzycka

świetlica

Klasy

1-6

zespół teatralny „Świerszcze”

poniedziałek, 15.00-16.00

mgr Monika Zarzycka

świetlica

Klasy

1-8

zespół wokalny

czwartek,14.25-16.00

mgr Agnieszka Ładysz

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze i korekcyjno-kompensacyjne

 

 

Klasa 1

wyrównawcze

czwartek, 12.45- 13.30

 

mgr Halina Konieczna

1a

 

korekcyjno- kompensacyjne-
1a

1b, 1c

środa,12.45-13.30

poniedziałek, 7.10-7.55

mgr Iwona Perwińska

mgr Anna Imiołczyk

3a

17

Klasa 2

 

wyrównawcze:

2a, 2b,2c

2a

 

środa, 12.45-13.30

wtorek, 12.45-13.30

 

mgr Katarzyna Walków

mgr Anna Imiołczyk

 

35

2a

 

korekcyjno- kompensacyjne:

2a

2c

 

środa, 11.45-12.30

środa, 12.45-13.30

 

mgr Anna Imiołczyk

mgr Iwona Perwińska


2a

Klasa 3

wyrównawcze:

3a

3b, 3c

 

środa, 11.45-12.30

piątek, 9.50-10.35

 

mgr Karolina Waśkiewicz

mgr Agnieszka Szczukowska

 

36a

36a

 

korekcyjno- kompensacyjne:

3a

3b

3c

 

środa, 11.45-12.30

wtorek, 15.20-16.05

czwartek,10.45-11.30

 

mgr Iwona Perwińska

mgr Anna Imiołczyk

mgr Joanna Gruszecka

 

2a

17

35

 

zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne –3a

poniedziałek, 12.45-13.30

mgr  Barbara zapotoczna

36a

Klasa 4

wyrównawcze z matematyki

środa,  8.00-8.55

mgr Maja Pawelec

38

wyrównawcze z języka polskiego

 

piątek, 13.40-14.25

mgr Marzena Świtek

24

wyrównawcze z historii

czwartek, 15.20-16.05

mgr Krzysztof Woźniak

34

wyrównawcze z języka angielskiego

środa, 8.55-9.40

mgr Anna Ziegenhagen

16

korekcyjno- kompensacyjne

poniedziałek, 8.00-8.55

 

mgr Joanna Gruszecka

 

35

Klasa 5

wyrównawcze z matematyki- 5b

 

poniedziałek,13.40-14.25

mgr Agnieszka Spiak

27

wyrównawcze matematyki:

5a, 5c, 5d

 

wtorek, 7.10-7.55

mgr Maja Pawelec

38

wyrównawcze z historii

 

środa,15,20-16.05

 

 

mgr Joanna Nowak- Wojewódzka

mgr

34

 

wyrównawcze z języka angielskiego

wtorek, 15.20-16.05

mgr Renata Bator

26

wyrównawcze z języka polskiego- 5b, 5c, 5d

poniedziałek, 13.40-14.25

mgr Beata Miładowska

28

korekcyjno- kompensacyjne:
5a

5b

5c

5d

czwartek, 8.00-8.55
poniedziałek, 8.00-8.55
wtorek, 8.00- 8.55
wtorek,12.45-13.30

mgr Iwona Perwińska
mgr Iwona Perwińska
mgr Anna Imiołczyk
mgr Barbara Zapotoczna

 

35

36a

3a

36a

Klasa 6

wyrównawcze z matematyki

piątek, 14.30-15.15

mgr Anna Drapikowska

27

wyrównawcze z języka polskiego:

6a, 6c, 5a

6b

 

 

środa, 14.35-15.20

 

 

 

mgr Marzena Świtek

mgr Magdalena Otto- Dudek

 

 

 

39

24

 

 

wyrównawcze z historii

środa, 15.20-16.05

mgr Joanna Nowak- Wojewódzka

34

wyrównawcze z języka angielskiego:

6a

6b,6c

 

 

wtorek, 15.20-16.05

poniedziałek, 14.30-15.15

 

 

 

mgr Renata Bator

mgr Roksana Płatek

 

 

 

26

25

 

wyrównawcze z geografii:

6a, 6b

6c

 

czwartek, 15.20-16.05

wtorek, 15.20-16.05

 

 

mgr Krzysztof Woźniak

mgr Maciej Malon

 

 

34

34

 

korekcyjno- kompensacyjne:

6a

6b

6c

 

czwartek, 8.00-8.55

czwartek, 8.00-8.55

poniedziałek, 8.55-9.40

 

mgr Joanna Gruszecka

mgr Joanna Gruszecka

mgr Joanna Gruszecka

 

 

36a

36a

35

Klasa 7

wyrównawcze z matematyki:

7a-

 

7b-

7c-

 

poniedziałek,, 7.10-7.55

(co drugi tydzień)

wtorek,  7.10-7.55

poniedziałek,15.20-16.05

 

mgr Maria Pawelec

 

mgr Agnieszka Spiak

mgr Anna Drapikowska

 

38

 

27

27

 

 

 

wyrównawcze z języka angielskiego;

7c

7b

 

 

wtorek 15.20-16.05

piątek, 13.40-14.25

 

 

mgr Renata Bator 

mgr Roksana Płatek

 

 

 

26

25

wyrównawcze i konsultacje
 z chemii

poniedziałek, 15.30-16.15

mgr Ewa Wobalis

39

wyrównawcze i konsultacje
z fizyki

wtorek, 14.30-15.15

mgr Emilia Jachimowicz

39

wyrównawcze z języka polskiego:

7a,

7b, 7c

 

 

poniedziałek,15-16.00

wtorek, 7.10-7.55

 

 

mgr B. Miładowska

mgr Magdalena Otto- Dudek

 

 

25

24

konsultacje z języka polskiego:

7a

środa, 7.10-7.55

mgr Beata Miładowska

25

wyrównawcze i konsultacje
z języka niemieckiego

 

poniedziałek,15.20-16.05

mgr Aneta Zielińska

36

wyrównawcze z geografii

wtorek, 15.20-16.05

 

mgr Maciej Malon

34

wyrównawcze z historii:

7c

7a

 

środa, 15.20-16.05

środa, 16.05-16.50

 

 

mgr Joanna Nowak- Wojewódzka

 

34

34

korekcyjno- kompensacyjne:

7a,7c

7b

 

 

czwartek, 7.10-7.55

poniedziałek,15.25-16.10.

 

 

mgr Anna Imiołczyk

mgr Barbara Zapotoczna

 

 

17

36a

 

Klasa 8

wyrównawcze z języka polskiego

 

wtorek, 7.10-7.55

 

mgr Magdalena Otto- Dudek

24

wyrównawcze z matematyki

 

poniedziałek, 14.30-15.15

 

mgr Agnieszka Spiak

27

wyrównawcze z geografii

wtorek, 15.20-16.05

 

mgr Maciej Malon

34

wyrównawcze z historii

 

 

środa, 15.20-16.05

 

mgr Joanna Nowak- Wojewódzka

34

wyrównawcze z wosu

czwartek, 15.20-16.05

mgr Krzysztof Woźniak

34

wyrównawcze i konsultacje
 z chemii

poniedziałek, 15.30-16.15

mgr Ewa Wobalis

39

wyrównawcze i konsultacje
z fizyki

wtorek, 14.30-15.15

mgr Emilia Jachimowicz

39

wyrównawcze i konsultacje
z języka niemieckiego

poniedziałek,15.20-16.05

mgr Aneta Zielińska

36

 

wyrównawcze z języka angielskiego

 

wtorek,,15,20-16.05

mgr Anna Ziegenhagen

 

 

33

korekcyjno- kompensacyjne:

8a

8b

 

poniedziałek, 14.30-15.15

poniedziałek, 13.40-14.25

 

mgr Barbara Zapotoczna

mgr Barbara Zapotoczna

 

 

36a

36a

Klasy 4-7

wyrównawcze i konsultacje
z informatyki i techniki

poniedziałek, 14.35-15.20

mgr Małgorzata Piotrowska

18

Klasy

4-8

konsultacje z przyrody i biologii

czwartek, 15.30-16.15

mgr Anna Czekatowska

26

 

Zajęcia socjoterapeutyczne

wtorek, 14.25-15.10

czwartek, 11.30-16.45

mgr Grzegorz Witkowski

mgr Grzegorz Witkowski

 

4a

4a