Wszystkie wpisy, których autorem jest damian

Szkoła do Hymnu – Uroczyste Śpiewanie Hymnu Narodowego!

🇵🇱

 

W dniu 10 listopada uczniowie naszej szkoły o godzinie 11.11 wzięli udział w niezwykłej akcji „Szkoła do Hymnu”. Razem oddaliśmy hołd Polskiej Niepodległości poprzez wzruszające wykonanie naszego hymnu narodowego.

Link do nagrania: https://www.facebook.com/sp17zgora/videos/177824385403976/

 Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w to wyjątkowe wydarzenie! 

 Nagranie tego wzruszającego momentu powstało dzięki zaangażowaniu naszych utalentowanych uczniów oraz przy wsparciu sprzętu zakupionego w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”. 

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosci#laboratoriaprzyszlosci

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Chciałbym przedstawić nasz niezwykły zespół szkolny, który regularnie wykorzystuje zaawansowany sprzęt zarówno podczas lekcji muzyki oraz szkolnych występów.

Dzięki hojności laboratoriów przyszłości, które ufundowały nam ten sprzęt, mamy niezrównane możliwości rozwijania naszych umiejętności muzycznych.

Nasze lekcje muzyki stały się dynamiczne i interaktywne.
Sprzęt pozyskano w ramach projektu Laboratoria Przyszłości

Programowanie jest ciekawe

Tym razem to właśnie najmłodsze dzieci robią furorę! 👶💡🌟


Dzięki wykorzystaniu makiet, mikrokontrolerów, czujników i programowania zestawem BeCreo, dzieci wchodzą w świat technologii z niebywałą pasją i kreatywnością. Nie przestają mnie zadziwiać swoją chęcią do nauki i tworzenia. 🚀🔬📚


To niesamowite, jak już w tak młodym wieku potrafią tworzyć własne projekty, rozwiązywać problemy i programować wspaniałe rzeczy. Przyszłość wydaje się naprawdę obiecująca z taką generacją pełną entuzjazmu i zapału! 💪🌈💻
Zestawy BeCreo pozyskano w ramach projektu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości
#LaboratoriaPrzyszlosci

Lutowanie

Lutowanie to proces łączenia dwóch metalowych elementów za pomocą stopu lutowniczego i wysokiej temperatury. Choć może to brzmieć jak coś, co powinno być ograniczone tylko do doświadczonych profesjonalistów, coraz więcej szkół wprowadza tę umiejętność do swojego programu nauczania.

W ramach projektu „laboratoria przyszłości” szkoła zakupiła sprzęt do lutowania, który umożliwia uczniom naukę tego procesu na lekcjach.
Lutowanie może wydawać się trudne, ale z odpowiednim sprzętem i instrukcjami jest to zadanie, które można łatwo opanować.

Uczniowie, którzy uczestniczą w zajęciach z lutowania, mają okazję uczyć się, jak łączyć elementy elektroniczne oraz tworzyć proste obwody.
#LaboratoriaPrzyszłości
#LaboratoriaPrzyszlosci

Filmy uczniów

Wspomnienie ciepłych dni 😀


Uczniowie ZE2 SP17 w Zielonej Górze
prezentują film stworzony przy pomocy kamer
pozyskanych w ramach projektu Laboratoria Przyszłości

Już niedługo kolejne filmy 😃

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci

18 listopada

18 listopada w naszej szkole świętowaliśmy dzień odzyskania przez Polskę niepodległości.
Uczniowie w trakcie występu korzystali z nowoczesnego sprzętu audio. Pamiątkowe zdjęcia oraz filmy wykonano przy pomocy sprzętu ufundowanego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości
#LaboratoriaPrzyszlosci

„Szkoła do Hymnu”

Dnia 10 listopada 2022 r. o godz. 11.11 uczniowie z naszej szkoły uroczyście odśpiewali hymn narodowy w ramach akcji „Szkoła do Hymnu”. W tym roku w wydarzeniu wzięło udział ok. 100 uczniów. Jest to doskonała lekcja patriotyzmu, która podkreśla znaczenie Święta Niepodległości.
Nagranie powstało przy pomocy uczniów naszej szkoły oraz sprzętu zakupionego w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” #LaboratoriaPrzyszłości #laboratoriaprzyszlosci

Posłuchajcie relacji z RADIA ZACHÓD https://zachod.pl/742349/uczniowie-wspolnie-odspiewali-hymn/