DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Dnia 28 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych.
Czy warto uczyć się języków obcych? Oczywiście “Tak” , zawsze i  wszędzie!
To niekończące się możliwości, zupełnie jak Internet bez ograniczeń!
Każda z klas IV-VIII przygotowała powitanie i pożegnanie w jednym z języków obcych.
Dodatkowy akcent stanowiło przebranie nawiązujące do kultury i historii danego kraju.
Na korytarzach i w klasach królowały greckie boginie i bogowie oraz roztańczone tancerki flamenco. W korytarzu głównym szkoły zostały zaprezentowane prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów. Wystawa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczniów, którzy porównywali swoje prace i wspominali przy nich wakacje w odległych krajach. Sesja fotograficzna na tle własnoręcznie wykonanych prac wywołała sporo uśmiechu.
Język Obcy? Wcale nie obcy!
Przygotowanie, tekst i zdjęcia: Kadra nauczycieli języków obcych